statystyki szczegółowe

Aktualności

Przegrana w sparingu z LZS-em Luboszyce

• autor: Bierdzany, 2014-08-18 10:43

Niestety próba generalna przed ligą nie była udana. Nasz zespół przegrał z LZS-em Luboszyce w ostatnim sparingu przed inauguracją ligi.

Pierwsze 20 minut w wykonaniu piłkarzy Sokoła nie wyglądało źle, ale mimo tego padły bramki dla naszego przeciwnika. Do przerwy zespół z Bierdzan przegrywał już 4-0, a bramki padły po sytuacji sam na sam, bramce samobójczej, po dobitce z rzutu wolnego i po mocnym uderzeniu z ostrego kąta.

Druga połowa zaczęła się dobrze, bo Sokół zdobył bramkę na 4-1. Zespół z Luboszyc odpowiedział jednak kolejnymi czterema trafieniami.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 8-1 na korzyść doświadczonego zespołu z Luboszyc, który grał zawodnikami z czwartoligową przeszłością jak i tymi, którzy obecnie grają w IV lidze w zespole z Łubnian. Dla naszych seniorów był to dobry sprawdzian przed ligą jak, dzięki któremu można było zebrać cenne doświadczenie z tak dobrym przeciwnikiem.

LZS Luboszyce - Sokół Bierdzany 8-1 (4-0)

Sokół: Wróbel - Lesik, Sikora, Pyrasz, Pankala - Pielorz, Świerczek, Skorupa, Majewski - Miździoł, Koziol
Zagrał również: Dreja