LKS Sokół Bierdzany - strona nieoficjalna

Brak aktywnych ankiet.

Zapytanie ofertowe - sprzęt piłkarski

• autor: Bierdzany, 2014-05-27 08:31

Ludowy Klub Sportowy Sokoły Bierdzany zwraca się z prośbą przesyłanie ofert na zakup sprzętu piłkarskiego oraz wyposażenia obiektu sportowego.

Opis:

1. Komplet stroi piłkarskich dla juniorów starszych (18 szt. - Koszulka + spodenki) (na każdym muszą znajdować się logo (5 szt.) i tekst, które Państwu dostarczymy.

2. Dwa komplety stroi bramkarskich także z logami i tekstem.

3. Dwadzieścia toreb treningowych także z logami i tekstem.

4. Bramki do piłki nożnej 5 x 2 m przenośne profil owalny (aluminiowe) z certyfikatami bezpieczeństwa - 2 szt. (kompletne)

5. Siatki do bramki do piłki nożnej 5 x 2 m - 2 szt.

6. Bramki do piłki nożnej 7,32 x 2,44 m stacjonarne z certyfikatami  bezpieczeństwa (aluminiowe, tulejowane) z odciągami - 2 szt. (kompletne z tulejami i zaślepkami tulei po demontażu) (głębokość siatki 2 m).

Termin nadsyłania ofert: do 15 czerwca 2014 r

Zamawiający wybierze Wykonawcę na podstawie złożonych ofert. Podstawowym kryterium wyboru oferty jest cena. Zamawiający zastrzega sobie prawo do odwołania oraz do unieważnienia przedmiotowego zapytania i nie wybrania ofert bez podania przyczyny.

Prosimy o nadsyłanie ofert drogą elektroniczną na adres: Jancypis@poczta.fm lub rafal.gierok@hotmail.com lub pocztą: Ludowy Klub Sportowy Sokoły Bierdzany ul. Polna 1a

Niniejsze zapytanie nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 kodeksu cywilnego. Zapytanie ofertowe służy rozeznaniu rynku i nie zobowiązuje stowarzyszenia do złożenia Zamówienia.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

pon.